میثم شهرکی کیست؟

میثم شهرکی کیست؟

میثم شهرکی کیست؟

من یک چند پتانسیلی برون گرا هستم که باتوجه به مسئولیتها و کارهایی که داشتم به خوبی میتونید اینو بفهمید…

تحصیلات من در حال حاضر کارشناسی ارشد مهندسی عمران با گرایش مدیریت منابع آب از دو دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه سیستان و بلوچستان هست که با افتخار زیر نظر اساتید بزرگی آموزش دیدم.

تا بحال افتخار آموزش بیش از ۱۰۰۰ نفر از طریق سمینار، دوره، همایش، کارگاه وفضای مجازی را داشتم و این جمعیت رو به افزایش است.

کتاب زندگی منو تغییر داد و تصمیم من براین بود که من هم با معرفی انواع کتابی که تا بحال مطالعه کردم زندگی دیگران رو تغییر بدم.

چندین سال تجربه و کارنامه موفق در مشاوره تحصیلی و بعد از اون تصمیم به تاسیس گروه آموزشی آوید که متشکل از بهترین مدرسین در حوزه های دانش آموزی، دانشجویی، مهارتهای فردی و کسب و کار گرفتم که در حال حاضر دوس ال از فعالیت اون میگذره.

پروژه های عمرانی بنده با شرکت بزرگ رعدآب جنوب براین شد تا شرکت مهندسی کویر سبز را تاسیس کنم و هم اکنون مدیرعامل این شرکت هستم.

بدون شک یک فرد چندپتانسیلی باید به ورزش هم علاقمند باشه به همین دلیل ورزش فوق العاده پینت بال رو انتخاب کردم و باشگاه پینت بال پادکس رو در زاهدان راه اندازی کردم که بعد از چندین مقام سوم و نایب قهرمان کشوری بنده رو بعنوان رییس کمیته پینت بال استان سیستان و بلوچستان منصوب کردند که تحولاتی عظیم در استان برای این ورزش ایجاد کردم.

در زمینه هنری علاقه شدیدی به موسیقی سنتی داشتم و بخاطر این اشتیاق ساز فوق العاده و اصیل سنتور رو انتخاب کردم و از خستگی روزگار و ملالتهای اون گاهی به ساز زدن پناه می برم.

هدف از راه اندازی این سایت تحقق شعار بهترین باش هست که در تمامی صحبتها همایشها و دوره های خودم از اون استفاده کردم و سعی بنده بر این بوده که آموزش با کیفیت ولی ارزان و گاهی اوقات رایگان رو در اختیار مردمم بگذارم.

هدف اصلی من و گروهم داشتن سستم آموزشی با کیفیت هست و تلاش شبانه روزی ما و همکاری تک تک شما عزیزان رو میطلبه.

برای تماس با بنده میتونید با شماره زیر ارتباط برقرار کنید:

۰۹۳۵۶۸۶۴۰۶۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *